Detail vozidla VIN TK5A072V111S03584
VIN
TK5A072V111S03584
Tovární značka
Obchodní označení
Barva
HNĚDÁ-TMAVÁ
Palivo
Stav km
Platnost STK do
Kategorie O1
Druh vozidla Přívěs nákladní valníkový
Typ / varianta / verze RAPID AKS V 0 A 07.2 V /
Výrobce vozidla -
Výrobce motoru .
Typ motoru -
Číslo motoru -
Rok výroby 2 011
1. registrace 16.2.2011
1. registrace v ČR 16.2.2011
Status PROVOZOVANÉ
Zařazení vozidla RSV
Účel vozidla -
Druh RZ STD. SILNIČNÍ
Palivo .
Zdvihový objem 0
Max. výkon 0 kW