| Typ | Stav | Stanice | Platnost | Protokol | Stav km | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 16.12.2025 - 16.12.2026 | - | ||
| - | 571206 | 16.12.2025 | 26 865 | |||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 16.12.2024 - 16.12.2025 | - | ||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 16.12.2024 - 16.12.2025 | - | ||
| - | 571206 | 16.12.2024 | 24 167 | |||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 14.12.2023 - 14.12.2025 | - | ||
| - | 571206 | 14.12.2023 | 17 900 | |||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 13.12.2022 - 13.12.2023 | - | ||
| - | 571206 | 13.12.2022 | 20 244 | |||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 7.12.2021 - 7.12.2022 | - | ||
| - | 571206 | 7.12.2021 | 18 697 | |||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 4.12.2020 - 4.12.2021 | - | ||
| - | 571206 | 4.12.2020 | 17 332 | |||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 5.12.2019 - 5.12.2020 | - | ||
| - | 571206 | 5.12.2019 | 16 635 | |||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 5.12.2018 - 5.12.2019 | - | ||
| - | 470318 | 5.12.2018 | 14 560 | |||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 7.12.2017 - 7.12.2018 | - | ||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 12.12.2016 - 12.12.2017 | - | ||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 15.12.2015 - 15.12.2016 | - | ||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 9.12.2014 - 9.12.2015 | - | ||
| Pravidelná | A | ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, | 17.12.2013 - 17.12.2014 | - | ||
| Pravidelná | A | Administrativní omezení - nové | 21.12.2012 - 21.12.2013 | - |
| Vztah | Subjekt | IČO | Adresa | Období |
|---|---|---|---|---|
| Provozovatel | Obec Násedlovice | 00285153 | 129/, 69636 Násedlovice | 21.12.2012 - - |
| Vlastnik | Obec Násedlovice | 00285153 | 129/, 69636 Násedlovice | 21.12.2012 - - |