Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Schindler CZ, a.s. | 2 | 530 632 Kč |
| Pexeso, z.s. | 3 | 0 Kč |
| Český kynologický svaz ZKO Praha 5 - Zbraslav - 023 | 1 | 254 100 Kč |
| axis, spol. s r.o. | 1 | 226 512 Kč |
| Asociace samaritánů České republiky z.s. | 2 | 0 Kč |
| SPORT Zbraslav, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Zbraslav | 1 | 0 Kč |
| HELPLESS, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Sportovní klub Zbraslav, z.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Zbraslavská kulturní společnost, z.s. | 1 | 0 Kč |
| LAWN TENNIS CLUB ZBRASLAV, z.s. | 1 | 0 Kč |
| V jednom domě o.p.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Veteran Bicycle Club Zbraslav | 1 | 82 159 Kč |
| CAMINO 88 spol. s r.o. | 1 | 6 656 269 Kč |
| Ing. Ondřej Holý | 1 | 95 832 Kč |
| GASPAR s.r.o. | 3 | 160 500 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 14 400 000 Kč |
| Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Schindler CZ, a.s. | 2 smlouvy za celkem 530 632 Kč | ||||||||||
| Pexeso, z.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Český kynologický svaz ZKO Praha 5 - Zbraslav - 023 | 1 smlouva za celkem 254 100 Kč | ||||||||||
| axis, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 226 512 Kč | ||||||||||
| Asociace samaritánů České republiky z.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SPORT Zbraslav, z. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tělocvičná jednota Sokol Zbraslav | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HELPLESS, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Sportovní klub Zbraslav, z.s. | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | ||||||||||
| Zbraslavská kulturní společnost, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LAWN TENNIS CLUB ZBRASLAV, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| V jednom domě o.p.s. | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | ||||||||||
| Veteran Bicycle Club Zbraslav | 1 smlouva za celkem 82 159 Kč | ||||||||||
| CAMINO 88 spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Ing. Ondřej Holý | 1 smlouva za celkem 95 832 Kč | ||||||||||
| GASPAR s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 160 500 Kč | ||||||||||
| Up Česká republika s.r.o. | 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč | ||||||||||
| Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Zbraslav | 17 | 8 633 445 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 530 632 Kč |
| Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 3 | 160 500 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 14 400 000 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha-Zbraslav | 14 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 smlouvy za celkem 530 632 Kč | ||||||||||
| Činoherní studio města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 160 500 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč | ||||||||||
| Masarykova univerzita | 1 smlouva za celkem 0 Kč |