Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FREIBAU s.r.o. | 1 | 8 259 808 Kč |
| Spolek Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice | 6 | 7 550 000 Kč |
| JAN KERN s.r.o. | 2 | 903 070 Kč |
| Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 | 1 | 806 307 Kč |
| PRH Mont s.r.o. | 3 | 1 656 543 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| FREIBAU s.r.o. | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Spolek Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 571 000 Kč | |||||||
| JAN KERN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 96 763 Kč | 1 smlouva za celkem 806 307 Kč | |||||||||
| Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 | 1 smlouva za celkem 806 307 Kč | ||||||||||
| PRH Mont s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 389 656 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 8 259 808 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 6 500 000 Kč |
| Městská část Praha-Satalice | 4 | 1 050 000 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2100/2, příspěvková organizace | 1 | 96 763 Kč |
| Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 | 1 | 806 307 Kč |
| Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola | 1 | 1 266 887 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 | 2 | 389 656 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 571 000 Kč | |||||||||
| Městská část Praha-Satalice | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | ||||||||
| Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2100/2, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 96 763 Kč | ||||||||||
| Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 | 1 smlouva za celkem 806 307 Kč | ||||||||||
| Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 | 2 smlouvy za celkem 389 656 Kč |