Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jižní Haná o. p. s. | 16 | 28 821 009 Kč |
| Obec Bělov | 9 | 11 065 977 Kč |
| Místní akční skupina Hříběcí hory, z.s. | 6 | 27 837 902 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 230 747 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jižní Haná o. p. s. | 2 smlouvy za celkem 407 400 Kč | 1 smlouva za celkem 272 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 474 307 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem - 96 000 Kč | 1 smlouva za celkem 125 000 Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||
| Obec Bělov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 230 747 Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 84 368 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | ||||
| Místní akční skupina Hříběcí hory, z.s. | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 424 200 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 230 747 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 9 | 710 507 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 272 600 Kč |
| Město Kroměříž | 6 | 27 837 902 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 230 747 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 7 966 929 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 722 792 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 2 050 025 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zlínský kraj | 2 smlouvy za celkem 407 400 Kč | 1 smlouva za celkem 50 107 Kč | 1 smlouva za celkem 320 000 Kč | 2 smlouvy za celkem - 96 000 Kč | 2 smlouvy za celkem - 96 000 Kč | 1 smlouva za celkem 125 000 Kč | |||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 272 600 Kč | |||||||||
| Město Kroměříž | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 424 200 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 230 747 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 138 424 Kč | 1 smlouva za celkem 84 368 Kč | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | ||||||||
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 0 Kč |