Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 1 | 70 000 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek domu Jilská čp. 447 Praha 1 | 5 | 1 113 001 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům Havlínova 1112/4 | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků domu C, Pod Horkami 744, Praha - Dubeč | 2 | 100 037 Kč |
| Společenství vlastníků Stárka 7 | 1 | 2 387 330 Kč |
| Společenství vlastníků domu Klapálkova 3365 | 3 | 1 016 913 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Společenství vlastníků Mukařovského 3121/4 | 1 | 800 000 Kč |
| Společenství vlastníků pro dům Jinonický dvůr, Řeporyjská 1/2, PSČ: 158 00 Praha | 1 | 462 353 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 1 | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků jednotek domu Jilská čp. 447 Praha 1 | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 913 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 001 Kč | |||||||
| Společenství vlastníků jednotek pro dům Havlínova 1112/4 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků domu C, Pod Horkami 744, Praha - Dubeč | 1 smlouva za celkem 79 515 Kč | 1 smlouva za celkem 20 522 Kč | |||||||||
| Společenství vlastníků Stárka 7 | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků domu Klapálkova 3365 | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 800 000 Kč | 1 smlouva za celkem 66 913 Kč | ||||||||
| PATROL group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Mukařovského 3121/4 | 1 smlouva za celkem 800 000 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků pro dům Jinonický dvůr, Řeporyjská 1/2, PSČ: 158 00 Praha | 1 smlouva za celkem 462 353 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 5 | 1 113 001 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 562 390 Kč |
| Bytový podnik v Praze 5, státní podnik v likvidaci | 1 | 2 387 330 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 3 | 1 750 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 66 913 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 1 | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 913 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 001 Kč | |||||||
| Městská část Praha 8 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 79 515 Kč | 1 smlouva za celkem 462 353 Kč | 1 smlouva za celkem 20 522 Kč | ||||||||
| Bytový podnik v Praze 5, státní podnik v likvidaci | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 66 913 Kč |