Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 76 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AGRO KAMÝK s.r.o. | 73 | 135 394 340 Kč |
| Destinační agentura České středohoří, o.p.s. | 1 | 96 195 Kč |
| Město Litoměřice | 2 | 0 Kč |
| EXPO CZ s.r.o. | 1 | 4 703 270 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 24 200 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AGRO KAMÝK s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 11 smluv za celkem 51 mil. Kč | 8 smluv za celkem 9 mil. Kč | 14 smluv za celkem 3 mil. Kč | 16 smluv za celkem 17 mil. Kč | 13 smluv za celkem 48 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 319 135 Kč | 1 smlouva za celkem 398 695 Kč | 1 smlouva za celkem 307 690 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |
| Destinační agentura České středohoří, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 96 195 Kč | ||||||||||
| Město Litoměřice | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EXPO CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 24 200 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 23 | 18 642 218 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 0 Kč |
| Město Litoměřice | 27 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 172 395 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 317 631 Kč |
| Destinační agentura České středohoří, o.p.s. | 1 | 96 195 Kč |
| Univerzita Karlova | 4 | 0 Kč |
| AGRO KAMÝK s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 5 | 37 131 609 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 2 | 10 699 500 Kč |
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 | 62 236 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 950 070 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 30 505 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní zemědělský intervenční fond
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 9 mil. Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | ||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Město Litoměřice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 172 395 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 85 831 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Destinační agentura České středohoří, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 96 195 Kč | ||||||||||
| Univerzita Karlova | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| AGRO KAMÝK s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 5 smluv za celkem 37 mil. Kč | ||||||||||
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 62 236 Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 243 685 Kč | 1 smlouva za celkem 398 695 Kč | 1 smlouva za celkem 307 690 Kč | ||||||||
| Povodí Labe, státní podnik | 1 smlouva za celkem 30 505 Kč |