Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 103 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,94 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Berani Zlín, s.r.o. | 83 | 199 542 938 Kč |
| PSG a.s. | 20 | 955 370 Kč |
| CROSS Zlín, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Berani Zlín, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 16 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 6 smluv za celkem 32 mil. Kč | 6 smluv za celkem 17 mil. Kč | 9 smluv za celkem 19 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 17 mil. Kč | 16 smluv za celkem 30 mil. Kč | 19 smluv za celkem 13 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 12 mil. Kč |
| PSG a.s. | 1 smlouva za celkem 3 500 Kč | 1 smlouva za celkem 3 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 135 000 Kč | 6 smluv za celkem 107 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 7 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 549 370 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 000 Kč | |||
| CROSS Zlín, a.s. | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 32 | 176 356 225 Kč |
| Zlínský kraj | 6 | 10 500 000 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 0 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 228 000 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 6 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 12 | 1 169 309 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 4 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Teplo Zlín, a.s. | 6 | 108 900 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 6 | 1 943 488 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 15 | 8 796 554 Kč |
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 338 800 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 167 388 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 215 423 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 150 000 Kč |
| Berani Zlín, s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Technické služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Zlín, STEZA Zlín, spol. s r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Zlín | 2 smlouvy za celkem 21 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 16 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 16 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 32 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 16 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 16 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 368 750 Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 5 smluv za celkem 26 mil. Kč | 5 smluv za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 12 mil. Kč |
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 smlouva za celkem 128 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | |||||||||
| Česká agentura pro standardizaci | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 145 684 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 529 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 529 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 287 Kč | 1 smlouva za celkem 102 850 Kč | 2 smlouvy za celkem 203 971 Kč | 1 smlouva za celkem 118 459 Kč | ||||
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Teplo Zlín, a.s. | 2 smlouvy za celkem 108 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 450 104 Kč | 1 smlouva za celkem 452 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 827 061 Kč | 1 smlouva za celkem 214 323 Kč | |||||||
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 158 440 Kč | |||||||
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 338 800 Kč | ||||||||||
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 smlouva za celkem 167 388 Kč | ||||||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 smlouvy za celkem 215 423 Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | ||||||||||
| Berani Zlín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 133 100 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SAKO Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |