Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 34 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Slovan Brno, z. s. | 34 | 6 544 095 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| FC Slovan Brno, z. s. | 3 smlouvy za celkem 622 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 507 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 860 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 391 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 557 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 520 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 559 000 Kč | 6 smluv za celkem 885 580 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 509 410 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 32 | 6 379 395 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 84 700 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 80 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 3 smlouvy za celkem 622 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 507 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 860 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 391 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 557 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 520 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 559 000 Kč | 6 smluv za celkem 885 580 Kč | 5 smluv za celkem 968 405 Kč | 1 smlouva za celkem 509 410 Kč | |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | ||||||||||
| Jihomoravský kraj | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč |