Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC MEZILESÍ | 18 | 12 915 000 Kč |
| Město Dobruška | 1 | 1 450 000 Kč |
| ANTON A SYN s.r.o. | 2 | 864 619 Kč |
| Vlastimil Ježek | 1 | 207 732 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| E L - R I O s.r.o. | 1 | 156 247 Kč |
| StavoSport s.r.o. | 2 | 3 050 254 Kč |
| DOMIVO s.r.o. | 4 | 2 363 449 Kč |
| David Chromý | 1 | 460 000 Kč |
| Ing. Vratislav Mareš | 1 | 73 283 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| OBEC MEZILESÍ | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 458 979 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 663 845 Kč | ||||
| Město Dobruška | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| ANTON A SYN s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 864 619 Kč | ||||||||||
| Vlastimil Ježek | 1 smlouva za celkem 207 732 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||||
| E L - R I O s.r.o. | 1 smlouva za celkem 156 247 Kč | ||||||||||
| StavoSport s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| DOMIVO s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 142 257 Kč | |||||||||
| David Chromý | 1 smlouva za celkem 460 000 Kč | ||||||||||
| Ing. Vratislav Mareš | 1 smlouva za celkem 73 283 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC MEZILESÍ | 15 | 12 466 695 Kč |
| Město Nové Město nad Metují | 1 | 0 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 448 305 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| OBEC MEZILESÍ | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 458 979 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 215 540 Kč | |||||
| Město Nové Město nad Metují | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Královéhradecký kraj | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 448 305 Kč |