Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vrbovec | 12 | 756 075 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Vrbovec | 2 smlouvy za celkem 51 643 Kč | 1 smlouva za celkem 54 157 Kč | 2 smlouvy za celkem 113 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 187 155 Kč | 2 smlouvy za celkem 180 420 Kč | 1 smlouva za celkem 86 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 83 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Znojmo | 10 | 629 120 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 126 955 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Znojmo | 2 smlouvy za celkem 51 643 Kč | 1 smlouva za celkem 54 157 Kč | 2 smlouvy za celkem 113 300 Kč | 1 smlouva za celkem 60 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 180 420 Kč | 1 smlouva za celkem 86 400 Kč | 1 smlouva za celkem 83 000 Kč | ||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 126 955 Kč | ||||||||||
| Jihomoravský kraj | 1 smlouva za celkem 0 Kč |