Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 55 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. | 1 | 750 000 Kč |
| Dětský domov Česká Kamenice, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
| Jakub Doležal | 2 | 226 454 Kč |
| Eva Šulcová | 5 | 0 Kč |
| Karel Mazač | 1 | 60 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 888 964 Kč |
| První revizní s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 300 942 Kč |
| Soňa Kyselová | 1 | 0 Kč |
| Europ Assistance s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 3 | 379 131 Kč |
| Pavel Wolf | 2 | 188 357 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| JAW.cz s.r.o. | 1 | 143 736 Kč |
| Nadace Terezy Maxové dětem | 6 | 0 Kč |
| Lukáš Vít | 1 | 1 552 377 Kč |
| Nadační fond ALBERT | 2 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 106 034 Kč |
| Hotel Bellevue s.r.o. | 1 | 55 625 Kč |
| Štefan Gaži | 2 | 141 553 Kč |
| Karel Šmíd | 4 | 303 500 Kč |
| Markéta Johnová | 7 | 1 119 893 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 415 800 Kč |
| NONAC CV spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Břetislav Zeman | 1 | 140 000 Kč |
| TMR Ještěd a.s. | 1 | 120 000 Kč |
| Festool s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. | 1 smlouva za celkem 750 000 Kč | ||||||||||
| Dětský domov Česká Kamenice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Jakub Doležal | 1 smlouva za celkem 159 967 Kč | 1 smlouva za celkem 66 487 Kč | |||||||||
| Eva Šulcová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| Karel Mazač | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||||||||||
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 888 964 Kč | ||||||||||
| První revizní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 smlouva za celkem 300 942 Kč | ||||||||||
| Soňa Kyselová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Europ Assistance s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SEP, společnost s ručením omezeným | 1 smlouva za celkem 95 348 Kč | 1 smlouva za celkem 123 783 Kč | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | ||||||||
| Pavel Wolf | 1 smlouva za celkem 24 757 Kč | 1 smlouva za celkem 163 600 Kč | |||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| JAW.cz s.r.o. | 1 smlouva za celkem 143 736 Kč | ||||||||||
| Nadace Terezy Maxové dětem | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Lukáš Vít | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Nadační fond ALBERT | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 smlouva za celkem 106 034 Kč | ||||||||||
| Hotel Bellevue s.r.o. | 1 smlouva za celkem 55 625 Kč | ||||||||||
| Štefan Gaži | 2 smlouvy za celkem 141 553 Kč | ||||||||||
| Karel Šmíd | 1 smlouva za celkem 59 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 124 300 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | ||||||||
| Markéta Johnová | 5 smluv za celkem 783 650 Kč | 2 smlouvy za celkem 336 243 Kč | |||||||||
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 smlouva za celkem 415 800 Kč | ||||||||||
| NONAC CV spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Břetislav Zeman | 1 smlouva za celkem 140 000 Kč | ||||||||||
| TMR Ještěd a.s. | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | ||||||||||
| Festool s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov Česká Kamenice, příspěvková organizace | 50 | 8 660 175 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 595 000 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 56 602 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Dětský domov Česká Kamenice, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dětský domov Česká Kamenice, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 969 967 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 120 105 Kč | 2 smlouvy za celkem 138 303 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 282 905 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 745 225 Kč | 5 smluv za celkem 351 240 Kč | 11 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 861 243 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 135 000 Kč | 1 smlouva za celkem 360 000 Kč | ||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 56 602 Kč |