Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., okresní organizace České Budějovice | 8 | 980 315 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Český svaz včelařů, z.s., okresní organizace České Budějovice | 1 smlouva za celkem 157 304 Kč | 1 smlouva za celkem 165 001 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 138 000 Kč | 1 smlouva za celkem 112 615 Kč | 1 smlouva za celkem 113 607 Kč | 1 smlouva za celkem 95 076 Kč | 1 smlouva za celkem 98 712 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 8 | 980 315 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jihočeský kraj | 1 smlouva za celkem 157 304 Kč | 1 smlouva za celkem 165 001 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 138 000 Kč | 1 smlouva za celkem 112 615 Kč | 1 smlouva za celkem 113 607 Kč | 1 smlouva za celkem 95 076 Kč | 1 smlouva za celkem 98 712 Kč |