Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 50 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TJ Lokomotiva Louny, spolek | 50 | 6 337 927 Kč |
| Město Louny | 2 | 160 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TJ Lokomotiva Louny, spolek | 1 smlouva za celkem 200 577 Kč | 6 smluv za celkem 861 100 Kč | 5 smluv za celkem 667 900 Kč | 5 smluv za celkem 663 800 Kč | 6 smluv za celkem 176 650 Kč | 5 smluv za celkem 440 600 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 649 100 Kč | 8 smluv za celkem 870 000 Kč | 5 smluv za celkem 540 900 Kč | |
| Město Louny | 2 smlouvy za celkem 160 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 34 | 5 947 927 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 2 | 160 000 Kč |
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 8 | 90 000 Kč |
| Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 140 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 200 577 Kč | 4 smlouvy za celkem 701 100 Kč | 5 smluv za celkem 667 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 573 800 Kč | 4 smlouvy za celkem 176 650 Kč | 3 smlouvy za celkem 440 600 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 649 100 Kč | 4 smlouvy za celkem 730 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 540 900 Kč | |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 160 000 Kč | ||||||||||
| Střední škola technická, Most, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 90 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Ústecký kraj | 2 smlouvy za celkem 140 000 Kč |