Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Píšťany | 8 | 5 439 169 Kč |
| RenoEnergie, a.s. | 1 | 605 000 Kč |
| PREOL, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Lovochemie, a.s. | 3 | 573 500 Kč |
| Kamil Círus | 1 | 626 555 Kč |
| RenoVodníDíla, a.s. | 1 | 0 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 460 187 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Píšťany | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 960 187 Kč | |||||||
| RenoEnergie, a.s. | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | ||||||||||
| PREOL, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lovochemie, a.s. | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | ||||||||
| Kamil Círus | 1 smlouva za celkem 626 555 Kč | ||||||||||
| RenoVodníDíla, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 460 187 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Píšťany | 11 | 3 425 742 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 3 102 427 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Píšťany | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 907 500 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 960 187 Kč | ||||||
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč |