Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 57 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M Plus elektro s.r.o. | 1 | 522 686 Kč |
| Inženýrské stavby Hodonín, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| KKS, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Obec Ořechov | 19 | 10 059 758 Kč |
| SYTYS.cz s.r.o. | 6 | 9 162 400 Kč |
| ELTRANS GROUP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STAMOS Uherské Hradiště, spol. s r.o. | 3 | 25 779 921 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Lesy Horňácko, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| F+P TIMBER s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| UNIS - JAKOS, s.r.o. | 1 | 2 014 637 Kč |
| MIKULÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ELKOPLAST CZ, s.r.o. | 1 | 648 802 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 1 326 907 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Ing. Radek Kvasnica | 1 | 0 Kč |
| TRAIL SYSTEM MTB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Janska | 1 | 0 Kč |
| MOBIKO plus a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| M Plus elektro s.r.o. | 1 smlouva za celkem 522 686 Kč | ||||||||||
| Inženýrské stavby Hodonín, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| KKS, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Ořechov | 1 smlouva za celkem 149 967 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 503 595 Kč | 3 smlouvy za celkem 10 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||
| SYTYS.cz s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| ELTRANS GROUP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STAMOS Uherské Hradiště, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Lesy Horňácko, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| F+P TIMBER s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| UNIS - JAKOS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| MIKULÍK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ELKOPLAST CZ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 648 802 Kč | ||||||||||
| E.ON Energie, a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Radek Kvasnica | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TRAIL SYSTEM MTB s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Janska | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MOBIKO plus a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Ořechov | 32 | 51 214 419 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 149 967 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 3 | 4 648 995 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 9 | 4 047 726 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 17 155 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 273 895 Kč |
| Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace | 1 | 922 020 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní fond životního prostředí České republiky
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Ořechov | 4 smlouvy za celkem 522 686 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 23 mil. Kč | 9 smluv za celkem 10 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 149 967 Kč | ||||||||||
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 907 207 Kč | ||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 229 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 829 651 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Zlínský kraj | 2 smlouvy za celkem 7 155 Kč | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 273 895 Kč | ||||||||||
| Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 922 020 Kč | ||||||||||
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 smlouva za celkem 0 Kč |