Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Slovan Louny, z.s. | 30 | 3 615 315 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HC Slovan Louny, z.s. | 4 smlouvy za celkem 645 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 256 515 Kč | 4 smlouvy za celkem 352 600 Kč | 5 smluv za celkem 202 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 268 300 Kč | 4 smlouvy za celkem 598 600 Kč | 3 smlouvy za celkem 523 100 Kč | 2 smlouvy za celkem 288 800 Kč | 4 smlouvy za celkem 479 300 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 22 | 3 258 915 Kč |
| Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace | 5 | 146 400 Kč |
| Ústecký kraj | 3 | 210 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Louny | 4 smlouvy za celkem 645 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 256 515 Kč | 4 smlouvy za celkem 352 600 Kč | 4 smlouvy za celkem 202 800 Kč | 1 smlouva za celkem 121 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 598 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 453 100 Kč | 1 smlouva za celkem 218 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 409 300 Kč | ||
| Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 146 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč |