Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Mankovice | 19 | 30 808 538 Kč |
| Městys Spálov | 7 | 9 148 580 Kč |
| Obec Heřmanice u Oder | 6 | 9 148 580 Kč |
| Obec Heřmánky | 6 | 9 065 810 Kč |
| Obec Vražné | 6 | 9 148 580 Kč |
| Obec Jeseník nad Odrou | 3 | 6 703 256 Kč |
| Obec Luboměř | 4 | 6 808 599 Kč |
| Město Odry | 2 | 6 458 075 Kč |
| Obec Kunín | 3 | 6 703 256 Kč |
| Obec Jakubčovice nad Odrou | 5 | 7 136 550 Kč |
| Město Fulnek | 2 | 433 294 Kč |
| Obec Vrchy | 1 | 350 524 Kč |
| Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Středisko volného času Odry, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TJ ODRY, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dělnický dům v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Čtyřlístek Odry, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Mankovice | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 595 705 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 858 281 Kč | 2 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 307 183 Kč | |
| Městys Spálov | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 595 705 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 82 770 Kč | ||||||
| Obec Heřmanice u Oder | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 595 705 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 82 770 Kč | ||||||
| Obec Heřmánky | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 595 705 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Obec Vražné | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 595 705 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 82 770 Kč | ||||||
| Obec Jeseník nad Odrou | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 245 181 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Obec Luboměř | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 350 524 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Město Odry | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Obec Kunín | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 245 181 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Obec Jakubčovice nad Odrou | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 595 705 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 82 770 Kč | |||||||
| Město Fulnek | 1 smlouva za celkem 350 524 Kč | 1 smlouva za celkem 82 770 Kč | |||||||||
| Obec Vrchy | 1 smlouva za celkem 350 524 Kč | ||||||||||
| Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Středisko volného času Odry, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TJ ODRY, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dělnický dům v Odrách, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Čtyřlístek Odry, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikroregion Odersko | 6 | 9 286 261 Kč |
| Město Odry | 4 | 433 294 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 115 600 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 205 700 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 1 491 459 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 17 605 042 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 671 182 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní zemědělský intervenční fond
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mikroregion Odersko | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 245 181 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Město Odry | 2 smlouvy za celkem 350 524 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 82 770 Kč | ||||||||
| Moravskoslezský kraj | 1 smlouva za celkem 115 600 Kč | ||||||||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 775 511 Kč | 1 smlouva za celkem 408 765 Kč | 1 smlouva za celkem 307 183 Kč | ||||||||
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 smlouva za celkem 9 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 9 mil. Kč | |||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |