Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 37 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 29,73 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Poličná | 37 | 35 318 337 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Poličná 276,příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 128 066 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Poličná | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 12 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 743 911 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |
| Základní škola a Mateřská škola Poličná 276,příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 128 066 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 8 | 16 481 780 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 7 | 16 241 819 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. | 1 | 244 000 Kč |
| Zlínský kraj | 6 | 70 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 853 970 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 0 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko - Kelečsko | 6 | 615 844 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 140 630 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 128 066 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní zemědělský intervenční fond
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Valašské Meziříčí | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||||
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. | 1 smlouva za celkem 244 000 Kč | ||||||||||
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 853 970 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko - Kelečsko | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 615 844 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 140 630 Kč | ||||||||||
| Povodí Moravy, s.p. | 1 smlouva za celkem 128 066 Kč | ||||||||||
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 smlouva za celkem 0 Kč |