Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký majáles s.r.o. | 10 | 996 769 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 166 399 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ústecký majáles s.r.o. | 1 smlouva za celkem 70 325 Kč | 1 smlouva za celkem 65 969 Kč | 2 smlouvy za celkem 177 430 Kč | 2 smlouvy za celkem 198 857 Kč | 2 smlouvy za celkem 218 918 Kč | 2 smlouvy za celkem 265 270 Kč | |||||
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 65 969 Kč | 1 smlouva za celkem 100 430 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 6 | 539 769 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 177 000 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 280 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 70 325 Kč | 1 smlouva za celkem 65 969 Kč | 1 smlouva za celkem 100 430 Kč | 1 smlouva za celkem 98 857 Kč | 1 smlouva za celkem 98 918 Kč | 1 smlouva za celkem 105 270 Kč | |||||
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 77 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | |||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč |