Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEMAN Váhy s.r.o. | 26 | 2 965 065 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ZEMAN Váhy s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 372 620 Kč | 2 smlouvy za celkem 473 213 Kč | 1 smlouva za celkem 72 842 Kč | 4 smlouvy za celkem 272 129 Kč | 2 smlouvy za celkem 72 694 Kč | 3 smlouvy za celkem 487 933 Kč | 1 smlouva za celkem 61 468 Kč | 1 smlouva za celkem 76 718 Kč | 7 smluv za celkem 791 255 Kč | 1 smlouva za celkem 194 955 Kč | 2 smlouvy za celkem 89 238 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 1 099 073 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 4 | 299 294 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 72 842 Kč |
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 1 | 180 169 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 0 Kč |
| Státní ústav radiační ochrany, v. v. i. | 1 | 21 780 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 1 | 72 694 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 209 875 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 72 358 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 1 | 76 718 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 3 | 182 831 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 2 | 290 291 Kč |
| Zařízení školního stravování Přerov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vysoké učení technické v Brně, Zařízení školního stravování Přerov, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | 1 smlouva za celkem 421 425 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 416 288 Kč | |||||||
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 51 788 Kč | 1 smlouva za celkem 61 468 Kč | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | 1 smlouva za celkem 89 238 Kč | |||||||
| SAKO Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 72 842 Kč | ||||||||||
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 1 smlouva za celkem 180 169 Kč | ||||||||||
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní ústav radiační ochrany, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 21 780 Kč | ||||||||||
| Český metrologický institut | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 1 smlouva za celkem 72 694 Kč | ||||||||||
| Vojenská nemocnice Brno | 1 smlouva za celkem 209 875 Kč | ||||||||||
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mendelova univerzita v Brně | 1 smlouva za celkem 72 358 Kč | ||||||||||
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 1 smlouva za celkem 76 718 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 182 831 Kč | ||||||||||
| Masarykův onkologický ústav | 1 smlouva za celkem 95 336 Kč | 1 smlouva za celkem 194 955 Kč | |||||||||
| Zařízení školního stravování Přerov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |