Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROXITECH s.r.o. | 21 | 4 223 045 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PROXITECH s.r.o. | 1 smlouva za celkem 191 738 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 552 572 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 755 612 Kč | 5 smluv za celkem 589 116 Kč | 2 smlouvy za celkem 564 159 Kč | 1 smlouva za celkem 237 765 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 191 738 Kč |
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 18 | 3 478 735 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 552 572 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 191 738 Kč | ||||||||||
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 755 612 Kč | 5 smluv za celkem 589 116 Kč | 2 smlouvy za celkem 564 159 Kč | 1 smlouva za celkem 237 765 Kč | ||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 552 572 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |