Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 45 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELCOMAT SERVICE, s.r.o. | 45 | 59 316 454 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 | 3 628 642 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ELCOMAT SERVICE, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 12 mil. Kč | 6 smluv za celkem 9 mil. Kč | 8 smluv za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 762 271 Kč | 2 smlouvy za celkem 338 358 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 5 smluv za celkem 8 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 12 | 19 839 200 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 11 | 8 692 098 Kč |
| Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace | 2 | 750 332 Kč |
| OBEC JESTŘABÍ | 2 | 3 029 234 Kč |
| Město Vizovice | 1 | 5 200 913 Kč |
| Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace | 1 | 562 740 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 1 149 000 Kč |
| Valašskokloboucké podnikatelské centrum s.r.o. | 1 | 205 277 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 133 081 Kč |
| Střední odborné učiliště Valašské Klobouky | 3 | 2 817 387 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 4 | 6 810 740 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 7 136 756 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 598 199 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Valašské Klobouky | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 381 876 Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | |||||
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 219 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 316 771 Kč | 1 smlouva za celkem 176 848 Kč | 1 smlouva za celkem 301 159 Kč | 1 smlouva za celkem 115 966 Kč | |||||
| Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 598 910 Kč | 1 smlouva za celkem 151 422 Kč | |||||||||
| OBEC JESTŘABÍ | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Město Vizovice | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 562 740 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 445 500 Kč | 1 smlouva za celkem 427 500 Kč | 1 smlouva za celkem 276 000 Kč | ||||||||
| Valašskokloboucké podnikatelské centrum s.r.o. | 1 smlouva za celkem 205 277 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 133 081 Kč | ||||||||||
| Střední odborné učiliště Valašské Klobouky | 1 smlouva za celkem 174 906 Kč | 1 smlouva za celkem 646 837 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 844 395 Kč | |||||||||
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 598 199 Kč |