Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecká asociace futsalu, z.s. | 14 | 1 537 285 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ústecká asociace futsalu, z.s. | 1 smlouva za celkem 19 800 Kč | 6 smluv za celkem 376 936 Kč | 1 smlouva za celkem 54 000 Kč | 1 smlouva za celkem 248 000 Kč | 1 smlouva za celkem 326 000 Kč | 1 smlouva za celkem 240 000 Kč | 1 smlouva za celkem 135 320 Kč | 2 smlouvy za celkem 137 229 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 12 | 1 343 685 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 193 600 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 19 800 Kč | 4 smlouvy za celkem 183 336 Kč | 1 smlouva za celkem 54 000 Kč | 1 smlouva za celkem 248 000 Kč | 1 smlouva za celkem 326 000 Kč | 1 smlouva za celkem 240 000 Kč | 1 smlouva za celkem 135 320 Kč | 2 smlouvy za celkem 137 229 Kč | |||
| Ústecký kraj | 2 smlouvy za celkem 193 600 Kč |