Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 29 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SP-IT Limited s.r.o. | 29 | 4 911 170 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 2 | 428 940 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SP-IT Limited s.r.o. | 1 smlouva za celkem 145 264 Kč | 1 smlouva za celkem 188 101 Kč | 1 smlouva za celkem 59 342 Kč | 1 smlouva za celkem 99 656 Kč | 3 smlouvy za celkem 770 700 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 708 712 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 239 081 Kč | ||
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 1 smlouva za celkem 87 890 Kč | 1 smlouva za celkem 341 051 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i. | 4 | 865 729 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 3 | 347 098 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 22 | 3 698 343 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 145 264 Kč | 1 smlouva za celkem 206 843 Kč | 2 smlouvy za celkem 513 622 Kč | ||||||||
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 smlouva za celkem 188 101 Kč | 1 smlouva za celkem 59 342 Kč | 1 smlouva za celkem 99 656 Kč | ||||||||
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 3 smlouvy za celkem 770 700 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 501 869 Kč | 5 smluv za celkem 742 092 Kč | 2 smlouvy za celkem 239 081 Kč |