Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 42 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rezidence Nusle s.r.o. | 42 | 11 922 414 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| NusleDeveloper, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků Závišova 230 | 2 | 84 821 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků Nuselský Pivovar A, č. p. 1759, Praha 4 - Nusle | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Rezidence Nusle s.r.o. | 1 smlouva za celkem 66 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 465 705 Kč | 2 smlouvy za celkem 497 310 Kč | 3 smlouvy za celkem 485 130 Kč | 2 smlouvy za celkem 377 319 Kč | 9 smluv za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 11 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| NusleDeveloper, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Závišova 230 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 84 821 Kč | |||||||||
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Nuselský Pivovar A, č. p. 1759, Praha 4 - Nusle | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 66 000 Kč |
| Městská část Praha 4 | 24 | 6 299 764 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 10 | 2 862 425 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 3 | 1 600 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městská část Praha 4, HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 smlouva za celkem 66 000 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 4 | 3 smlouvy za celkem 465 705 Kč | 2 smlouvy za celkem 497 310 Kč | 3 smlouvy za celkem 485 130 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 5 smluv za celkem 866 280 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 495 321 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 77 319 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem - 2 426 Kč | |||||||
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 smlouva za celkem 800 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 800 000 Kč | |||||||||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |