Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Royal Rangers Praha | 12 | 3 711 739 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Royal Rangers Praha | 1 smlouva za celkem 142 780 Kč | 1 smlouva za celkem 179 080 Kč | 2 smlouvy za celkem 254 342 Kč | 2 smlouvy za celkem 435 237 Kč | 1 smlouva za celkem 369 200 Kč | 1 smlouva za celkem 341 000 Kč | 1 smlouva za celkem 365 100 Kč | 1 smlouva za celkem 451 900 Kč | 1 smlouva za celkem 545 500 Kč | 1 smlouva za celkem 627 600 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 12 | 3 711 739 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 142 780 Kč | 1 smlouva za celkem 179 080 Kč | 2 smlouvy za celkem 254 342 Kč | 2 smlouvy za celkem 435 237 Kč | 1 smlouva za celkem 369 200 Kč | 1 smlouva za celkem 341 000 Kč | 1 smlouva za celkem 365 100 Kč | 1 smlouva za celkem 451 900 Kč | 1 smlouva za celkem 545 500 Kč | 1 smlouva za celkem 627 600 Kč |