Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 6 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RINOX s.r.o. | 6 | 1 644 138 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| RINOX s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 884 Kč | 1 smlouva za celkem 637 764 Kč | 2 smlouvy za celkem 305 385 Kč | 2 smlouvy za celkem 338 105 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 1 644 138 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 362 884 Kč | 1 smlouva za celkem 637 764 Kč | 2 smlouvy za celkem 305 385 Kč | 2 smlouvy za celkem 338 105 Kč |