Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J+J EKOSPA s.r.o. | 11 | 2 948 896 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| J+J EKOSPA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 81 675 Kč | 3 smlouvy za celkem 442 921 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 237 160 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 308 477 Kč | 1 smlouva za celkem 70 923 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 6 | 1 960 338 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 240 790 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 202 131 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 3 | 545 637 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Fakultní nemocnice Motol a Homolka
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 smlouva za celkem 81 675 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 70 923 Kč | ||||||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 smlouva za celkem 240 790 Kč | ||||||||||
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 smlouva za celkem 202 131 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 237 160 Kč | 2 smlouvy za celkem 308 477 Kč |