Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 159 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 97 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,01 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,66 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městský sportovní klub Orlová, příspěvková organizace | 10 smluv za celkem 50 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 51 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 202 032 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 52 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 600 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |
| FIN OFFICE service s.r.o. | 1 smlouva za celkem 14 500 Kč | 1 smlouva za celkem 13 225 Kč | 1 smlouva za celkem 20 207 Kč | ||||||||
| FIN OFFICE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 14 500 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Jurček | 1 smlouva za celkem 5 000 Kč | ||||||||||
| Martin Velký | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiří Pavlát | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Radovan Kopřiva | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Tomáš Heczko | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Filip Štefanka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 450 000 Kč | 1 smlouva za celkem 540 000 Kč | ||||||||
| Nadace ČEZ | 1 smlouva za celkem 51 305 Kč | 1 smlouva za celkem 69 000 Kč | |||||||||
| Nadace OKD | 1 smlouva za celkem 67 760 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | |||||||||
| AKTIV Zdravotnické potřeby s.r.o. | 1 smlouva za celkem 69 000 Kč | ||||||||||
| Edenred CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SMO, městská akciová společnost Orlová | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | |||||||
| PPL CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ALL SPORTS a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 205 889 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Asseco Solutions, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Český svaz ledního hokeje z.s. | 2 smlouvy za celkem 540 000 Kč | 1 smlouva za celkem 450 000 Kč | 1 smlouva za celkem 540 000 Kč | ||||||||
| Moravskoslezská krajská organizace ČUS | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Burik, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 110 140 Kč | ||||||||||
| Hockey Gear s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Three Points Group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | ||||||||||
| Pavlína Pavlátová | 1 smlouva za celkem 95 000 Kč | ||||||||||
| CHERRY TOUR s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| René Gruszewski | 1 smlouva za celkem 95 000 Kč | ||||||||||
| Ing. Tomáš Kuča | 1 smlouva za celkem 95 000 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Mateřská škola Rychvald, Mírová 1744, okres Karviná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Petřvald 2. května 1654, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| JIMA company s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 185 906 Kč | ||||||||||
| HEJDUK SPORT, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | ||||||||||
| Broker Consulting, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CK Dakol, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| DD PNEU s.r.o. | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | ||||||||||
| Daniel Piš | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Petr Hamouz | 1 smlouva za celkem 76 500 Kč | ||||||||||
| Oliver Špacír | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 71 042 Kč | 1 smlouva za celkem 79 560 Kč | |||||||||
| Ing. Ondřej Matušík | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiří Staněk | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Aleš Přeček | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Ing. Vít Grepl | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Miloš Široký | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Catering Pro GP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ladislav Šmerda | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Miroslava Neuvaldová | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pavel Mikuš | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Orlová | 17 | 3 353 282 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 0 Kč |
| Městský sportovní klub Orlová, příspěvková organizace | 117 | 5 318 092 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SMO, městská akciová společnost Orlová | 5 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 4 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Orlová - Lutyně Mládí 726 okres Karviná, příspěvková organizace | 1 | 52 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městský sportovní klub Orlová, příspěvková organizace, Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Orlová | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 51 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 202 032 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 600 000 Kč | |||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Městský sportovní klub Orlová, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 29 000 Kč | 7 smluv za celkem 5 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 216 029 Kč | 2 smlouvy za celkem 67 760 Kč | 3 smlouvy za celkem 158 207 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč | 20 smluv za celkem 2 mil. Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 44 smluv za celkem 1 mil. Kč | 15 smluv za celkem 79 560 Kč | |
| Komerční banka, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SMO, městská akciová společnost Orlová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| ČEZ, a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Orlová - Lutyně Mládí 726 okres Karviná, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 52 000 Kč |