Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 31 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,13 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DK VÝTAHY s.r.o. | 31 | 6 421 475 Kč |
| Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí | 1 | 91 040 Kč |
| Městský bytový podnik Vysoké Mýto s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Město Vysoké Mýto | 3 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek GALEN | 1 | 883 246 Kč |
| VÝTAHY KVADRO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DK VÝTAHY s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 345 140 Kč | 2 smlouvy za celkem 336 771 Kč | 3 smlouvy za celkem 33 657 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 133 305 Kč | 3 smlouvy za celkem 933 940 Kč | 3 smlouvy za celkem 176 152 Kč | 2 smlouvy za celkem 226 079 Kč | 6 smluv za celkem 732 209 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |
| Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 91 040 Kč | ||||||||||
| Městský bytový podnik Vysoké Mýto s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Vysoké Mýto | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Společenství vlastníků jednotek GALEN | 1 smlouva za celkem 883 246 Kč | ||||||||||
| VÝTAHY KVADRO, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vysoké Mýto | 4 | 2 235 297 Kč |
| Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí | 1 | 0 Kč |
| Městský bytový podnik Vysoké Mýto s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí | 1 | 300 471 Kč |
| Město Ústí nad Orlicí | 5 | 0 Kč |
| Město Lanškroun | 3 | 1 622 673 Kč |
| Domov pod hradem Žampach | 3 | 18 740 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 112 400 Kč |
| Domov důchodců Ústí nad Orlicí | 3 | 0 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 0 Kč |
| Město Česká Třebová | 1 | 69 725 Kč |
| Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizace | 1 | 360 089 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Vysoké Mýto | 1 smlouva za celkem 254 100 Kč | 1 smlouva za celkem 301 513 Kč | 1 smlouva za celkem 99 648 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městský bytový podnik Vysoké Mýto s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 300 471 Kč | ||||||||||
| Město Ústí nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| Město Lanškroun | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Domov pod hradem Žampach | 1 smlouva za celkem 17 037 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 704 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 112 400 Kč | ||||||||||
| Domov důchodců Ústí nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Generální finanční ředitelství | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Česká Třebová | 1 smlouva za celkem 69 725 Kč | ||||||||||
| Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 360 089 Kč |