Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Frame Production s.r.o. | 21 | 8 603 403 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Frame Production s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 301 956 Kč | 1 smlouva za celkem 577 170 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 212 161 Kč | 9 smluv za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 668 331 Kč | 1 smlouva za celkem 200 860 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 16 | 4 959 863 Kč |
| Muzeum Těšínska, příspěvková organizace | 3 | 3 032 260 Kč |
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 | 410 420 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 200 860 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 2 smlouvy za celkem 301 956 Kč | 1 smlouva za celkem 577 170 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 212 161 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 63 102 Kč | |||||
| Muzeum Těšínska, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 194 810 Kč | |||||||||
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 smlouva za celkem 410 420 Kč | ||||||||||
| Dům zahraniční spolupráce | 1 smlouva za celkem 200 860 Kč |