Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROMADROM s.r.o. | 17 | 6 865 228 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ROMADROM s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 285 699 Kč | 2 smlouvy za celkem 383 128 Kč | 1 smlouva za celkem 875 155 Kč | 2 smlouvy za celkem 899 735 Kč | 2 smlouvy za celkem 648 480 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 13 | 3 883 663 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 867 921 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 113 643 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 smlouvy za celkem 285 699 Kč | 2 smlouvy za celkem 383 128 Kč | 1 smlouva za celkem 875 155 Kč | 2 smlouvy za celkem 899 735 Kč | 2 smlouvy za celkem 648 480 Kč | 1 smlouva za celkem 326 440 Kč | 2 smlouvy za celkem 465 027 Kč | ||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 smlouvy za celkem 827 916 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 113 643 Kč |