Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PHMO s.r.o. | 10 | 1 319 205 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PHMO s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 262 787 Kč | 1 smlouva za celkem 146 572 Kč | 2 smlouvy za celkem 271 166 Kč | 1 smlouva za celkem 116 160 Kč | 4 smlouvy za celkem 522 520 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, příspěvková organizace | 2 | 262 787 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 146 572 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 191 180 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 240 398 Kč |
| Město Frýdlant | 2 | 259 194 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 139 088 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 262 787 Kč | ||||||||||
| Silnice LK a.s. | 1 smlouva za celkem 146 572 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 191 180 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Mostu a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 116 160 Kč | 1 smlouva za celkem 124 238 Kč | |||||||||
| Město Frýdlant | 2 smlouvy za celkem 259 194 Kč | ||||||||||
| Správa Národního parku Šumava | 1 smlouva za celkem 139 088 Kč |