Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAVZEN s.r.o. | 11 | 860 191 Kč |
| Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s. | 2 | 300 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| LAVZEN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 104 692 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 308 160 Kč | 2 smlouvy za celkem 242 565 Kč | 3 smlouvy za celkem 204 774 Kč | |||||
| Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s. | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Palackého v Olomouci | 7 | 252 031 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 | 208 940 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 99 220 Kč |
| Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s. | 2 | 300 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 104 692 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 92 565 Kč | 2 smlouvy za celkem 54 774 Kč | ||||||
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 smlouva za celkem 208 940 Kč | ||||||||||
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 99 220 Kč | ||||||||||
| Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu, z.s. | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč |