Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MC ZAHRADY s.r.o. | 8 | 2 838 742 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MC ZAHRADY s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 237 063 Kč | 1 smlouva za celkem 311 293 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 487 700 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 1 040 028 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 813 609 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 400 510 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, V. Makovského 4429, příspěvková organizace | 1 | 96 896 Kč |
| Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace | 1 | 487 700 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 237 063 Kč | 1 smlouva za celkem 311 293 Kč | 1 smlouva za celkem 491 671 Kč | ||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 813 609 Kč | ||||||||||
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 400 510 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, V. Makovského 4429, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 96 896 Kč | ||||||||||
| Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 487 700 Kč |