Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HRBEK stav, s.r.o. | 30 | 9 000 016 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 5 | 2 520 150 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 1 | 436 839 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HRBEK stav, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 396 921 Kč | 12 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 434 096 Kč | 3 smlouvy za celkem 290 200 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 440 607 Kč | ||||
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 396 921 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 110 880 Kč | 1 smlouva za celkem 532 746 Kč | |||||||
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 436 839 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 5 | 2 520 150 Kč |
| Statutární město Most | 9 | 1 558 112 Kč |
| Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace | 1 | 292 696 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 0 Kč |
| Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 42 425 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 783 199 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 2 | 0 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 1 | 436 839 Kč |
| Město Louny | 2 | 176 722 Kč |
| Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace | 1 | 112 043 Kč |
| Palata | 2 | 2 113 673 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 396 921 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 110 880 Kč | 1 smlouva za celkem 532 746 Kč | |||||||
| Statutární město Most | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 324 651 Kč | |||||||||
| Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 292 696 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 smlouva za celkem 42 425 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 783 199 Kč | ||||||||||
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 436 839 Kč | ||||||||||
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 109 445 Kč | 1 smlouva za celkem 67 277 Kč | |||||||||
| Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 112 043 Kč | ||||||||||
| Palata | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 440 607 Kč |