Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNDERGROUND CLUB TROJA z.s. | 8 | 1 409 100 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| UNDERGROUND CLUB TROJA z.s. | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 1 smlouva za celkem 173 600 Kč | 1 smlouva za celkem 195 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 222 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 387 200 Kč | 1 smlouva za celkem 340 500 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Troja | 3 | 180 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 1 229 100 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha-Troja | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | ||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 173 600 Kč | 1 smlouva za celkem 195 500 Kč | 1 smlouva za celkem 222 300 Kč | 1 smlouva za celkem 297 200 Kč | 1 smlouva za celkem 340 500 Kč |