Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 58 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 30 | 67 572 317 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 322 087 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 883 300 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TRCZ s.r.o. | 1 | 190 000 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Slavia pojišťovna a.s. | 1 | 62 090 Kč |
| REHA-TECH a.s. | 1 | 397 401 Kč |
| Nadace AGROFERT | 2 | 210 158 Kč |
| Vladislav Korčák | 2 | 0 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| OKIM spol. s r.o. | 1 | 1 597 040 Kč |
| Tomáš Doležal | 2 | 0 Kč |
| CanoCar, s.r.o. | 1 | 1 533 321 Kč |
| BENEFIT TERM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŠkoFIN s.r.o. | 1 | 407 069 Kč |
| Tomáš Rych | 1 | 0 Kč |
| Karel Hrachovec | 1 | 341 366 Kč |
| Comelo s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SNT Plus s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Martin Doležal | 2 | 182 336 Kč |
| Karel Hrachovec | 1 | 0 Kč |
| RONICA, s.r.o. | 1 | 68 286 Kč |
| Radka Sovová | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 42 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||
| IRESOFT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 53 830 Kč | 1 smlouva za celkem 268 257 Kč | |||||||||
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 smlouva za celkem 883 300 Kč | ||||||||||
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TRCZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 190 000 Kč | ||||||||||
| OTIS a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Slavia pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 62 090 Kč | ||||||||||
| REHA-TECH a.s. | 1 smlouva za celkem 397 401 Kč | ||||||||||
| Nadace AGROFERT | 1 smlouva za celkem 109 888 Kč | 1 smlouva za celkem 100 270 Kč | |||||||||
| Vladislav Korčák | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||||
| OKIM spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Tomáš Doležal | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CanoCar, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| BENEFIT TERM s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ŠkoFIN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 407 069 Kč | ||||||||||
| Tomáš Rych | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Karel Hrachovec | 1 smlouva za celkem 341 366 Kč | ||||||||||
| Comelo s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Edenred CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SNT Plus s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Martin Doležal | 1 smlouva za celkem 108 000 Kč | 1 smlouva za celkem 74 336 Kč | |||||||||
| Karel Hrachovec | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| RONICA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 68 286 Kč | ||||||||||
| Radka Sovová | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 4 | 39 606 233 Kč |
| Ústecký kraj | 17 | 26 626 107 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 780 000 Kč |
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 29 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 485 310 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 4 | 331 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Ústecký kraj, Úřad práce České republiky
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Lovosice | 2 smlouvy za celkem 40 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 9 436 Kč | |||||||||
| Ústecký kraj | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 780 000 Kč | ||||||||||
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 15 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 78 750 Kč | 1 smlouva za celkem 188 760 Kč | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | ||||||||
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 smlouva za celkem 75 Kč | 1 smlouva za celkem 78 Kč | 1 smlouva za celkem 85 Kč | 1 smlouva za celkem 93 Kč |