Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NUMBER ONE GROUP s.r.o. | 30 | 4 731 109 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| NUMBER ONE GROUP s.r.o. | 5 smluv za celkem 871 871 Kč | 3 smlouvy za celkem 351 411 Kč | 1 smlouva za celkem 266 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 250 228 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 417 450 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 2 | 592 295 Kč |
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 4 | 1 058 750 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 343 168 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 3 | 894 674 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 5 | 0 Kč |
| KV Arena, s.r.o. | 1 | 237 039 Kč |
| Statutární město Zlín | 5 | 0 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 147 959 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Horácká multifunkční aréna, s.r.o. | 1 | 417 450 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Horácká multifunkční aréna, s.r.o., Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 smlouva za celkem 267 410 Kč | 1 smlouva za celkem 324 885 Kč | |||||||||
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 260 150 Kč | 1 smlouva za celkem 266 200 Kč | 1 smlouva za celkem 266 200 Kč | 1 smlouva za celkem 266 200 Kč | |||||||
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 168 034 Kč | 1 smlouva za celkem 175 134 Kč | |||||||||
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 250 228 Kč | 1 smlouva za celkem 394 218 Kč | 1 smlouva za celkem 250 228 Kč | ||||||||
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| KV Arena, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 237 039 Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 smlouva za celkem 147 959 Kč | ||||||||||
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Horácká multifunkční aréna, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 417 450 Kč |