Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 7 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OLISUN, s.r.o. | 7 | 889 126 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| OLISUN, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 194 278 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 138 817 Kč | 1 smlouva za celkem 156 061 Kč | 1 smlouva za celkem 297 390 Kč | 1 smlouva za celkem 102 580 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 194 278 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 1 | 138 817 Kč |
| Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 156 061 Kč |
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 1 | 297 390 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 102 580 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 194 278 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 138 817 Kč | ||||||||||
| Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 156 061 Kč | ||||||||||
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 297 390 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 102 580 Kč |