Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEAN ENVIRO s.r.o. | 12 | 1 848 166 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| CLEAN ENVIRO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 536 877 Kč | 2 smlouvy za celkem 104 907 Kč | 3 smlouvy za celkem 168 372 Kč | 2 smlouvy za celkem 205 095 Kč | 2 smlouvy za celkem 476 740 Kč | 2 smlouvy za celkem 356 176 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 10 | 1 758 675 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 71 995 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 17 497 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 536 877 Kč | 2 smlouvy za celkem 104 907 Kč | 2 smlouvy za celkem 96 377 Kč | 2 smlouvy za celkem 205 095 Kč | 2 smlouvy za celkem 476 740 Kč | 1 smlouva za celkem 338 679 Kč | |||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 71 995 Kč | ||||||||||
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 smlouva za celkem 17 497 Kč |