Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 45 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vítězslav Parimucha | 45 | 2 783 934 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vítězslav Parimucha | 1 smlouva za celkem 86 965 Kč | 1 smlouva za celkem 107 967 Kč | 2 smlouvy za celkem 463 833 Kč | 17 smluv za celkem 586 604 Kč | 7 smluv za celkem 293 664 Kč | 10 smluv za celkem 492 763 Kč | 2 smlouvy za celkem 216 054 Kč | 3 smlouvy za celkem 250 717 Kč | 2 smlouvy za celkem 285 367 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostrovská teplárenská, a.s. | 1 | 86 965 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 107 967 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 42 | 2 492 705 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 96 296 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ostrovská teplárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 86 965 Kč | ||||||||||
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 smlouva za celkem 107 967 Kč | ||||||||||
| THERMAL-F, a.s. | 2 smlouvy za celkem 463 833 Kč | 17 smluv za celkem 586 604 Kč | 7 smluv za celkem 293 664 Kč | 10 smluv za celkem 492 763 Kč | 2 smlouvy za celkem 216 054 Kč | 2 smlouvy za celkem 154 420 Kč | 2 smlouvy za celkem 285 367 Kč | ||||
| Generální ředitelství cel | 1 smlouva za celkem 96 296 Kč |