Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stanislav Stejskal | 10 | 1 272 570 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Stanislav Stejskal | 2 smlouvy za celkem 384 197 Kč | 2 smlouvy za celkem 265 449 Kč | 2 smlouvy za celkem 183 336 Kč | 1 smlouva za celkem 100 075 Kč | 1 smlouva za celkem 60 245 Kč | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 1 smlouva za celkem 188 518 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Telč | 2 | 384 197 Kč |
| Město Humpolec | 5 | 535 521 Kč |
| Město Pacov | 1 | 73 585 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 279 268 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Telč | 2 smlouvy za celkem 384 197 Kč | ||||||||||
| Město Humpolec | 2 smlouvy za celkem 265 449 Kč | 1 smlouva za celkem 109 751 Kč | 1 smlouva za celkem 100 075 Kč | 1 smlouva za celkem 60 245 Kč | |||||||
| Město Pacov | 1 smlouva za celkem 73 585 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 1 smlouva za celkem 188 518 Kč |