Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Roman Benža | 15 | 4 243 791 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Roman Benža | 2 smlouvy za celkem 312 861 Kč | 2 smlouvy za celkem 800 523 Kč | 1 smlouva za celkem 270 785 Kč | 2 smlouvy za celkem 873 640 Kč | 2 smlouvy za celkem 887 325 Kč | 1 smlouva za celkem 669 284 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 349 900 Kč | 1 smlouva za celkem 79 473 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 12 | 4 126 295 Kč |
| Správa nemovitostí městské části Brno-střed, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 195 365 Kč | 2 smlouvy za celkem 800 523 Kč | 1 smlouva za celkem 270 785 Kč | 2 smlouvy za celkem 873 640 Kč | 2 smlouvy za celkem 887 325 Kč | 1 smlouva za celkem 669 284 Kč | 2 smlouvy za celkem 349 900 Kč | 1 smlouva za celkem 79 473 Kč | |||
| Správa nemovitostí městské části Brno-střed, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |