Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saron statika s.r.o. | 9 | 3 806 748 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Saron statika s.r.o. | 1 smlouva za celkem 170 904 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 1 | 170 904 Kč |
| Slezské zemské muzeum | 1 | 2 303 159 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 169 400 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440 | 2 | 607 420 Kč |
| Město Litomyšl | 2 | 369 162 Kč |
| Město Slaný | 1 | 0 Kč |
| Město Polička | 1 | 70 785 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 170 904 Kč | ||||||||||
| Slezské zemské muzeum | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | ||||||||||
| Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440 | 2 smlouvy za celkem 607 420 Kč | ||||||||||
| Město Litomyšl | 1 smlouva za celkem 260 262 Kč | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | |||||||||
| Město Slaný | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Polička | 1 smlouva za celkem 70 785 Kč |