Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 19 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TJ Svádov-Olšinky z.s. | 19 | 3 659 700 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TJ Svádov-Olšinky z.s. | 1 smlouva za celkem 18 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 52 384 Kč | 1 smlouva za celkem 89 700 Kč | 4 smlouvy za celkem 358 400 Kč | 1 smlouva za celkem 146 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 497 295 Kč | 2 smlouvy za celkem 498 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 666 224 Kč | 2 smlouvy za celkem 574 242 Kč | 2 smlouvy za celkem 758 955 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 18 | 3 459 700 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 200 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Ústí nad Labem
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 18 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 52 384 Kč | 1 smlouva za celkem 89 700 Kč | 3 smlouvy za celkem 158 400 Kč | 1 smlouva za celkem 146 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 497 295 Kč | 2 smlouvy za celkem 498 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 666 224 Kč | 2 smlouvy za celkem 574 242 Kč | 2 smlouvy za celkem 758 955 Kč | |
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč |