Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŽÍT SPOLU, z.ú. | 14 | 3 770 040 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ŽÍT SPOLU, z.ú. | 1 smlouva za celkem 139 150 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 255 310 Kč | 1 smlouva za celkem 396 880 Kč | 1 smlouva za celkem 211 000 Kč | 1 smlouva za celkem 240 000 Kč | 1 smlouva za celkem 359 000 Kč | 1 smlouva za celkem 440 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 315 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 368 500 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 2 870 040 Kč |
| Městská část Praha-Kunratice | 3 | 900 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 139 150 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 255 310 Kč | 1 smlouva za celkem 396 880 Kč | 1 smlouva za celkem 211 000 Kč | 1 smlouva za celkem 240 000 Kč | 1 smlouva za celkem 359 000 Kč | 1 smlouva za celkem 440 000 Kč | 1 smlouva za celkem 315 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 368 500 Kč | |
| Městská část Praha-Kunratice | 2 smlouvy za celkem 900 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |