Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 152 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,82 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUKROM plus s.r.o. | 152 | 40 708 909 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 30 200 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 1 939 503 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| LUKROM plus s.r.o. | 10 smluv za celkem 4 mil. Kč | 10 smluv za celkem 2 mil. Kč | 16 smluv za celkem 6 mil. Kč | 15 smluv za celkem 2 mil. Kč | 19 smluv za celkem 3 mil. Kč | 14 smluv za celkem 2 mil. Kč | 9 smluv za celkem 1 mil. Kč | 19 smluv za celkem 4 mil. Kč | 12 smluv za celkem 11 mil. Kč | 20 smluv za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 30 200 Kč | ||||||||||
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 3 559 320 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 26 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 12 777 640 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 25 | 7 237 365 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 54 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 228 200 Kč |
| Město Uherský Brod | 4 | 1 725 189 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 7 | 0 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 4 | 1 695 704 Kč |
| město Otrokovice | 8 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 189 305 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Kroměřížské technické služby, s.r.o. | 1 | 913 889 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 93 975 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní pozemkový úřad, Město Uherské Hradiště, město Otrokovice, Ředitelství silnic a dálnic s. p.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 539 086 Kč | 1 smlouva za celkem 189 831 Kč | 1 smlouva za celkem 9 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 261 872 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 302 Kč | ||||
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 206 305 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 584 463 Kč | 3 smlouvy za celkem 556 007 Kč | 1 smlouva za celkem 600 000 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 225 086 Kč | 1 smlouva za celkem 90 720 Kč | |
| Státní pozemkový úřad | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč |
| Zlínský kraj | 4 smlouvy za celkem 228 200 Kč | ||||||||||
| Město Uherský Brod | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 80 636 Kč | 2 smlouvy za celkem 34 780 Kč | ||||||||
| Povodí Moravy, s.p. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Město Uherské Hradiště | 1 smlouva za celkem 341 737 Kč | 1 smlouva za celkem 398 326 Kč | 1 smlouva za celkem 396 032 Kč | 1 smlouva za celkem 559 609 Kč | |||||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 189 305 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Kroměřížské technické služby, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 913 889 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 93 975 Kč |