Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 264 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,05 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRAMO RAIL, a.s. | 262 | 10 100 129 028 Kč |
| Signalservis, a.s. | 2 | 239 177 336 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 239 177 336 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 18 | 4 807 697 222 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 5 | 349 194 955 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 32 | 8 280 830 852 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 32 | 8 280 830 852 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TRAMO RAIL, a.s. | 6 smluv za celkem 33 mil. Kč | 19 smluv za celkem 82 mil. Kč | 23 smluv za celkem 342 mil. Kč | 28 smluv za celkem 90 mil. Kč | 22 smluv za celkem 183 mil. Kč | 31 smluv za celkem 4 mld. Kč | 16 smluv za celkem - 75 930 825 Kč | 44 smluv za celkem 5 mld. Kč | 35 smluv za celkem 157 mil. Kč | 27 smluv za celkem 1 mld. Kč | 11 smluv za celkem 100 mil. Kč |
| Signalservis, a.s. | 2 smlouvy za celkem 239 mil. Kč | ||||||||||
| EUROVIA CZ a.s. | 2 smlouvy za celkem 239 mil. Kč | ||||||||||
| S u b t e r r a a.s. | 2 smlouvy za celkem 239 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mld. Kč | 4 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 8 smluv za celkem 932 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 59 mil. Kč | ||||||
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 1 smlouva za celkem 27 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 254 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 69 mil. Kč | ||||||||
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 smlouva za celkem 3 mld. Kč | 2 smlouvy za celkem - 111 906 767 Kč | 11 smluv za celkem 4 mld. Kč | 7 smluv za celkem - 24 613 735 Kč | 8 smluv za celkem 932 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 59 mil. Kč | |||||
| OHLA ŽS, a.s. | 1 smlouva za celkem 3 mld. Kč | 2 smlouvy za celkem - 111 906 767 Kč | 11 smluv za celkem 4 mld. Kč | 7 smluv za celkem - 24 613 735 Kč | 8 smluv za celkem 932 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 59 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 249 | 10 097 412 838 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 301 169 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 260 755 Kč |
| České dráhy, a.s. | 9 | 2 154 266 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa železnic, státní organizace, České dráhy, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 6 smluv za celkem 33 mil. Kč | 19 smluv za celkem 82 mil. Kč | 21 smluv za celkem 342 mil. Kč | 28 smluv za celkem 90 mil. Kč | 21 smluv za celkem 183 mil. Kč | 31 smluv za celkem 4 mld. Kč | 14 smluv za celkem - 76 191 580 Kč | 41 smluv za celkem 5 mld. Kč | 33 smluv za celkem 157 mil. Kč | 25 smluv za celkem 1 mld. Kč | 10 smluv za celkem 99 mil. Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 smlouva za celkem 301 169 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 260 755 Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 649 916 Kč |